Подання

Для того, щоб мати можливість подавати статті до журналу та перевіряти поточний статус своїх матеріалів необхідно увійти на сайт як зареєстрований користувач.

Вимоги до подання

Під час подання рукопису до журналу автори повинні підтвердити його відповідність всім встановленим вимогам, вказаним нижче. В разі виявлення невідповідності поданої роботи пунктам цих вимог редакція повертатиме авторам матеріали на доопрацювання.
  • Це подання раніше не було опубліковане і не надсилалося до розгляду редакціям інших журналів.
  • Автор погоджується з редакційною політикою журналу, принципами рецензування й редагування статей, політикою відкритого доступу, положеннями про авторські права та про конфіденційність.
  • Текст відповідає вимогам до стилістики та бібліографії, викладеним у Керівництві для авторів.

Керівництво для авторів

ДО УВАГИ АВТОРІВ!

Редакційна колегія «Наукового вісника» Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого запрошує Вас до активної співпраці!

 Статті, що подаються до збірника «Науковий вісник» Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого, мають відповідати тематичним і фаховим спрямуванням закладу та вимогам до фахових наукових видань.

Приймаються матеріали, що ніде не друкувалися і не подавалися авторами до інших видань.

Всі статті осіб, які не мають наукового ступеня (аспірантів, здобувачів), обов’язково подаються на рецензування (внутрішнє і зовнішнє) доктором чи кандидатом наук на відповідність темі й науковій новизні. Підпис рецензента засвідчується печаткою у кадровому підрозділі.

Опрацювання статей провадиться редакційною колегією у такому порядку:

  • Перевірка матеріалів на плагіат (ст.1, 5 Закону України про наукову і технічну діяльність; ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права; п. 16 «Порядку присудження наукових ступенів і присвоєння звання старшого наукового співробітника»;

Згідно з вимогами МОН України (наказ МОН №32 від 15.01.2018 «Про затвердження Порядку формування Переліку наукових фахових видань України») стаття має бути структурована так:

         -індекс УДК (по лівому краю)

         - номер ORCID («_»)

         - індекс DOI  («-«)

         - прізвище, ім’я та по-батькові автора із зазначенням наукового ступеня, вченого та почесного звання, посади, повної назви організації, де працює чи навчається автор, назви міста, країни  двома мовами – українською та англійською (по правому краю), а також e-mail;

  • структуровані анотації українською та англійською мовами ( до 1800 знаків) із зазначенням мети статті, методології дослідження, новизни та висновком, які містять ключові слова – 6-7 зазначень (Переклад через комп’ютерні перекладачі неприпустимий.);
  • наприкінці бібліографія та примітки (якщо такі є в тексті).

Структура основного тексту статті повинна містити такі елементи:

  • постановка проблеми та її актуальність;
  • мета статті. Визначення мети й завдань статті мають узагальнювати дані, спрямовані на формулювання концепції, чи гіпотез, чи певної моделі, розроблення та виділення методів, а також умов проведення дослідження;
  • аналіз останніх досліджень і публікацій (на які посилається автор), виокремлення невирішених раніше питань або частин загальної проблеми, що її висвітлює означена стаття – близько 1/3 сторінки за обсягом);
  • виклад основного матеріалу статті з повним обґрунтуванням отриманих наукових результатів. Теоретичний аналіз має містити стисле узагальнення даних, отриманих авторами, які вивчали це питання, з виділенням напрямків, тенденцій, підходів до пізнання проблеми. Опис емпіричних результатів має містити конкретні дані, що підтверджують їх статистичну достовірність;
  • висновки про дослідження й перспективи подальших розвідок у цьому напрямі, які стисло висвітлюють сутність отриманих результатів і які не містять даних, яких немає у змісті статті.

Посилання вносять у текст за зразком АРА-стиль, що передбачає використання (у круглих дужках) посилань у тексті праці щоразу, коли цитується джерело, будь-то парафраз, цитата всередині рядка чи блокова цитата (див. АПА-стиль на сайті КНУТКТ  nv.Knutkt.edu.ua). Купюри в цитатах (навмисне пропущена автором частина цитованого тексту) позначаються трьома крапками, взятими в кутові дужки – <...>. При цитуванні архівних джерел як виняток допускається зазначення в ручному режимі наприкінці цитати в квадратних дужках (фонд, опис, сторінка, аркуш тощо). Бібліографія наприкінці статті подається в алфавітному порядку із зазначенням прізвища автора, року видання, назви твору, міста, видавництва чи періодичного видання та повної кількості сторінок. Бібліографія  дублюється латиницею, при цьому до назви твору латиницею додається в кваратних дужках назва твору англійською.

На розгляд Редакційної колегії приймаються статті в одному примірнику, обсяг яких не повинен перевищувати 15 сторінок. Рукопис набирається без переносів у текстовому редакторі Microsoft Word for Windows, шрифтом  Time New Roman, кеглем 14, з міжрядковим інтервалом 1,5 і однократними пробілами між словами. Сторінки формату А-4 з нумерацією сторінок внизу. Абзацні відступи мають форматуватися в тексті автоматично. Використання табуляції не допускається.

За зміст статті, достовірність фактів, точність цитат, дат тощо відповідає автор/автори.

Передрук статей, опублікованих у інших виданнях не допускається.

Неопубліковані матеріали авторові не повертаються, Редколегія не завжди поділяє точку зору автора, зберігає оригінальний стиль матеріалів і залишає за собою право редагувати й скорочувати подані матеріали.

Праці надсилаються електронною поштою  editorial@knutkt.edu.ua або поштою на адресу: 01054, м. Київ, вул. Ярославів Вал, 40, редакція «Наукового Вісника» Київського національного університету театру, кіно й телебачення імені І.К. Карпенка-Карого.

Телефони для довідок: (+38044) 272-02-17.

Положення про конфіденційність

Імена та електронні адреси, які вказуються користувачами сайту цього журналу, будуть використовуватись виключно для виконання внутрішніх технічних завдань цього журналу; вони не будуть поширюватись та передаватись стороннім особам.